Artyści

Sabina Hyoju Ahn, Void, KR, 2017, performans – (tbc)
Kim Albrecht (metaLAB (at) Harvard), Artificial Senses, DE, 2017, instalacja
ARTSAT x SIAF Lab /Akihiro Kubota, Katsuya Ishida, Daisuke Funato, Norimichi Hirakawa, Kei Komachiya/, Space Moere Project: Sculpture to be Seen from Space + Improvisation to be Heard from Space, JP, 2017-2019, instalacja + performans
Andrés Baron, Printed Sunset, CO, 2017, wideo
Joacelio Batista, Ich bin der übermensch, BR, 2018, wideo
Belangtelon Initiative /Cahyo Prayogo, Choirul Arifin, Fiky Daulay/, Sapu Angin, Windswept, ID, 2017, wideo
BlurBoyz /Dennis Michael Khieffer Beviz, Istvan Hollos, Mátyás Wettl/, Nocturne, HU, 2017, wideo
Dorota Błaszczak, Daily Data Orchestra, PL, 2018, instalacja
Jacek Chamot, islands_ 03, PL, 2018, wideo
chdh /Cyrille Henry, Nicolas Montgermont/, deciban, FR, 2019, performans – (tbc)
Nicolas Clauss, Frames, FR, 2018, instalacja – (tbc)
couch /Reiko Miyazaki, Hiroki Miyazaki/, Pixel Works@Wrocław, JP, 2019, instalacja
DISNOVATION.ORG /Nicolas Maigret, Maria Roszkowska/, Predictive Art Bot, FR, PL, 2017, instalacja
Anna Dumitriu, Alex May, ArchaeaBot: A Post Singularity and Post Climate Change Life-form, GB, 2018, instalacja
exonemo /Yae Aikawa, Kensuke Sembo/ & Kazuhiko Yoshizaki (YCAM), Reincarnation of Media Art, JP, 2018, instalacja
Kuesti Fraun, OMNIBUSSSSSS, DE, 2017, wideo
Chloé Galibert-Laîné, Kevin B. Lee, Bottled Songs 3 & 4, FR, US, 2018, instalacja
Thomas Garnier, Cénotaphes, Cenotaphs, FR, 2018, instalacja
Zuza Golińska, Magdalena Łazarczyk, Nic dwa razy, Nothing Twice, PL, 2018, wideo
Rodrigo Gomes, Jardim Ultravioleta, Ultraviolet Garden, PT, 2018, wideo
Antye Greie-Ripatti aka AGF, machine will do x human will do why, DE/FI, 2019, performans – (tbc)
Katrin Hochschuh, Adam Donovan, Empathy Swarm, DE, AU, 2018, instalacja
HOKORI Computing /Katsuki Nogami, Hanna Saito, Ritsuko Miyake, Tatsuya Ishikawa, Kazuya Horibe/, Tachihokoru, JP, 2018, instalacja
Edward Ihnatowicz, Senster, PL, 1970, instalacja robotyczna
Wim Janssen, Dušica Dražić, Projektor, BE, RS, 2017, instalacja
Daria Jelonek, Technological Nature, DE, 2017, wideo
Yasuaki Kakehi, Risako Kawashima, Anima, JP, 2017, instalacja
Eginhartz Kanter, taking away, DE/AT, 2018, wideo
Kim Kielhofner, Third reading, CA, 2017, wideo
Olga Kisseleva, EDEN (Ethical Durable Ecology Nature), FR, 2018, instalacja
Hamza Kırbaş, İktidarcilik, Powerism, TR, 2018, wideo
kinoManual /Maciej Bączyk, Aga Jarząb/, Mleczne Medium, PL, 2019, av-live
Demelza Kooij, Wolves From Above, NL, 2017, wideo
Esmeralda Kosmatopoulos, Oracle, FR/US, 2017, instalacja
Egor Kraft, Content Aware Studies, RU, 2018, instalacja
Gaëtan Kubo, My body is my laboratory, JP, 2017, wideo
Fabian Kühfuß, Nintendogs, DE, 2017, instalacja
Karen Lancel, Hermen Maat, Kissing Data, NL, 2018, instalacja
Alexis Langevin-Tétrault, Interférences (String Network), Interferences (String Network), CA, 2017, performans
Mathilde Lavenne, Tropics, FR, 2018, wideo
LIGHTUNE.G /Bojan Gagić, Miodrag Gladović/, Lighterature Reading, HR, 2015-w toku, performans
Piotr Madej, AYEE, PL, 2019, performans
Karina Marusińska, Alicja Kielan, Food Think Tank, Tablerror, PL, 2019, instalacja performatywna + wideo
Lukas Marxt, Imperial Valley (cultivated run-off), AT/DE 2018, wideo
Dmitry Morozov aka ::vtol::, Until I Die, RU, 2017, instalacja – (tbc)
Alex Mørch, i[x] iii, DK, 2019 instalacja
Leonhard Müllner, Robin Klengel, Operation Jane Walk, AT, 2018, wideo
Hirofumi Nakamoto, Mizugiwa no raikyaku, Guests from the Riverside, JP, 2017, wideo
ON / OFF /Zen Lu, Pete Zhao/, Bye Sick Zone, CN, 2018, instalacja
Shun Owada, unearth / Paleo-Pacific, JP, 2017, instalacja
Richi Owaki, Yamaguchi Center for Arts and Media, The Other in You, JP, 2017, instalacja
panGenerator /Krzysztof Cybulski, Krzysztof Goliński, Jakub Koźniewski/, hash2ash, PL, 2017, instalacja
Alexander Peterhaensel, Smile to Vote – Political Physiognomy Analytics, DE, 2017, instalacja
Liliana Piskorska, Public Displays of Affection, PL, 2017, instalacja
Dani Ploeger, The Grass Smells So Sweet, NL, 2018, instalacja
Luz María Sánchez, V.U[n]f_1.01, MX, 2017, instalacja – (tbc)
Pia Schmikl, Laszlos Lampe, DE, 2018, wideo
SCHNITT /Amelie Duchow, Marco Monfardini/ & Gianluca Sibaldi, ScanAudience, DE, IT, 2018, performans
Robertina Šebjanič, Gjino Šutić, aqua_forensic, SI, HR, 2018, instalacja
Jana Shostak, Jakub Jasiukiewicz, Miss Polonii, PL, 2018-2020, instalacja – (tbc)
Jędrzej Sierpiński aka Jedrix3000, Symulator Malowania Wideorecenzja, Painting symulator Video review, PL, 2017, wideo
Guli Silberstein, Field of Infinity, GB, 2018, wideo
Winnie Soon, Unerasable Images, HK, 2018, wideo
Winnie Soon, Vocable Code, HK, 2017, instalacja
Taavi Suisalu, Waiting for the Light, EE, 2018, instalacja
Akihiko Taniguchi, The Big Browser 3D, JP, 2016, instalacja
Mitsuru Tokisato, Tortoise Timer, JP, 2018, instalacja
Emmanuel Tussore, Sirènes, Sirens, FR, 2017, wideo
Emmanuel Tussore, Study for a soap, FR, 2017, instalacja
TTY-ART, In-Game People of the Twenty First Century. Chicago. Workers’s City. I, FR, 2018, instalacja
Yann Vanderme, You broke my cheese in two (cycle), FR, 2017, wideo
Dimitri Venkov, Gimny Moskovii, The Hymns of Muscovy, RU, 2018, wideo
Anders Visti, WUOS (Wrocław Urban Operating System), 2019, DK, instalacja performatywna
Mirjana Vodopija, Vibrating Landscape, HR, 2018, instalacja
Wrocławski Teatr Pantomimy /Artur Borkowski, Agnieszka Kulińska, Anna Nabiałkowska, Zbigniew Szymczyk/ & IP Group /Piotr Choromański, Jakub Lech, Bogumił Misala/, [title – tba], PL, 2019, instalacja performatywna
Shota Yamauchi, DETOUR, JP, 2017, instalacja
Hui Ye, Quick Code Service, CN, 2017-2018, wideo
Rafał Żarski, Palace in the Middle of the Town, PL, 2018, wideo

Gość specjalny: Józef Robakowski

(tbc) – to be confirmed
(tba) – tytuł zostanie podany